سرور آنتی ویروس

نصب و راه اندازی سرور آنتی ویروس بحث های امنیتی...

سرور آنتی ویروس

نصب و راه اندازی سرور آنتی ویروس

بحث های امنیتی همیشه مهمترین دغدغه کارفرمایان می باشد. وجود آنتی ویروس در شبکه یکی از مسائل امنیتی می باشد. مفهموم آنتی ویروس در دنیای امروز IT تغییر پیدا نموده است. در واقع باید به جای آنتی ویروس، نام آن را بسته امنیتی بگذاریم. شرکتهای مختلف تولید کننده آنتی ویروس نیز محصولات خود را گسترش داده اند و از غالب تولید تک محصولی درآمده اند. بسته های امنیت وب، مدیریت ایمیل و اسپم، فایروال، بسته های جلوگیری از جاسوسی یا Spy و آنتی ویروس جزو قسمتهای مختلف یک بسته امنیتی می باشد.

 

امروزه نصب آنتی ویروس به سادگی انجام می پذیرد اما برای فعال و به روز ماندن آنتی ویروس ها باید اکانت و لایسنس تهیه کنید.

شبکه هایی را در نظر بگیرید که درون آنها تعداد زیادی کامپیوتر وجود دارد، حال اگر بخواهید برای هر کامپیوتر یک لایسنس آنتی ویروس تهیه کنید باید مبلغ زیادی را پرداخت کنید.

ویا تا به حال به این فکر کردید که میتوانید خودتان یک سرور آنتی ویروس داشته باشید و بی نهایت اکانت(User و Pass) بسازید و بفروشید؟؟؟

<<ما سرور آنتی ویروس برای شما می سازیم>>

 

گروه مهندسی ارتباط گستر با درخواست شما عزیزان سرور آنتی ویروس شرکت ESET را به دو شکل: LOCAL  و VPS راه اندازی میکند.

 

سرور آنتی ویروس LOCAL:

در نوع LOCAL ، کارفرما می بایست یک کامپیوتر و یا یک ماشین مجازی را در اختیار کارشناسان ما برای راه اندازی سرور آنتی ویروس قرار دهد.

در این جا یک ارتباط با سرور های اصلی شرکت ESET برقرار میشود و سرور داخلی شبکه آپدیتهای جدید را از آن دریافت میکند و در اختیار کامپیوتر های درون شبکه قرار میدهد.در این روش فقط سرور داخلی به اینترنت نیاز دارد و کامپیوترهای داخل شبکه ، پهنای باند اینترنت را اشغال نمیکنند.

میتوان سرور داخلی را طوری تنظیم کرد که روی اینترنت هم سرویس دهد و کامپیوتر های خارج از شرکت هم توسط اینترنت به سرور وصل شده و آپدیت های را دریافت کنند و حتی میتوان به هر تعداد اکانت(User و Pass) ساخت و به فروش رساند.

این سیستم برای شرکتها و ارگانهایی که یک شبکه منسجم دارند، مناسب تر است

در این مدل کامپیوتر های درون شبکه میتوانند بدون نیاز به اینترنت Update های جدید را از  سرور آنتی ویروس دریافت کنند .

این سیستم امکان درآمد زایی و ایجاد و فروش بی نهایت اکانت(User و Pass) آنتی ویروس را داراست.

امکان استفاده برای تمامی نسخه های خانگی و شبکه آنتی ویروس شرکت ESET

 

سرور آنتی ویروس VPS:

 

VPS چیست؟

 

ارتباط گستر برای عزیزانی که سرور مجزا برای راه اندازی سرور آنتی ویروس در دست ندارند ،  میتواند یک سرور اختصاصی مجازی VPS اجاره کند و سرور آنتی ویروس را روی آن راه اندازی کند.

در این روش سرور VPS آپدیتهای جدید آنتی ویروس را از سرورهای شرکت ESET دریافت میکند و با ایجاد اکانت (User و Pass) به هر کامپیوتری که به اینترنت دسترسی داشته باشد ارسال میکند

بدین صورت میتوان بدون محدودیت اکانت(User و Pass) آنتی ویروس ساخت و به فروش رساند.

امکان درآمد زایی و ایجاد و فروش بی نهایت اکانت(User و Pass) آنتی ویروس

این مدل برای شبکه های شرکتها و ارگانها با دلیل استفاده بالا از اینترنت مناسب نمی باشد

بدون نیاز به فضای نگهداری از سخت افزار سرور آنتی ویروس

امکان استفاده برای تمامی نسخه های خانگی و شبکه آنتی ویروس شرکت ESET

 

 

امکانات کلیدی

 اسکن ارتباطات رمزنگاری شده: امکان شناسایی پیشرفته نرم افزارهای مخرب پنهان، از طریق اسکن محتوای پروتکل های امن POP3، HTTPS و همچنین بررسی فایل های فشرده امکان پذیر است.دیوار آتش هوشمند: با بررسی ترافیک شبکه به صورت خودکار از طریق حالت‌گیری هوشمند، قوانین دیوار آتش را ساخته و پروفایل دیوار آتش را با شبکه‌های مورد اعتماد همسان می سازد.سیستم بهبود یافته فیلتر ایمیل: به صورت کاملا موثر صندوق پستی کاربران شما را برای هرز نامه ها، حملات Phishing و پیام های ناخواسته تحت نظر می گیرد.عیب یابی در یک چشم به هم زدن: Sys Inspector ابزار عیب یابی بی‌نظیر و پیشرفته‌ای را برای سیستم‌های عامل ویندوز در اختیار شما قرار می دهد، تا پارامترهای کلیدی سیستم از پروسه‌ها گرفته تا کلیدهای رجیستری را به شما نشان دهد.

 

برای استعلام قیمت و صدور پیش فاکتور با کارشناسان ما تماس بگیرید 

 


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...